A Barcelona Messi és Suárez nélkül is ötöt vágott

Off

A címvédő FC Barcelona, elsősorban kiváló második félidei teljesítményével…

2019_8_26_

5-2-re győzött a vendég Betis ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság második fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.

A katalánok végig jobbak voltak, ám a vezetést a Betis szerezte meg, és egészen a 45. percig előnyben volt, amikor Antoine Griezmann egyenlíteni tudott.

A nyáron az Atlético Madridtól érkezett világbajnok támadó a fordulás után gyorsan újabb gólt szerzett, csapata pedig a 60. percre eldöntötte a három pont sorsát, miután Carles Perez és Jordi Alba is betalált.

FC Barcelona – Real Betis 5-2 (Griezmann 41., 50., Carles Pérez 56., Jordi Alba 60., Vidal 77., ill. Fekir 15., Loren Morón 79.)