Sport, Sztárszemle

Benzema-duplával köszöntötte a Real 100. meccsén Zidane-t

Off

A Real Madrid hátrányból fordítva, Karim Benzema két fejesgóljának köszönhetően 2-1-re legyőzte hazai pályán az Eibart.

2019_4_8_

A hazai pályán játszó Real Madrid meglepetésre az 39. percben hátrányba került, miután Escalante passzolt Cardonához, aki közelről vette be Navas kapuját (0-1).

Fordulás után a madridiak rákapcsoltak, és az 55. percben gólt is rúgtak Benzema révén, de a játékvezető les miatt érvénytelenítette a találatot. Négy perccel később Asensio beadása után Benzema fejjel vette be a vendégek kapuját (1-1).

A 81. percben ismét betalált a francia csatár, ezúttal Kroos jobboldali beadását ismét fejjel továbbította a kapuba….

Real Madrid – Eibar 2-1 (Benzema 59., 81., ill. Cardona 39.)