Nincs kategorizálva, Sport, Sztárszemle

Csontzene, 4 gól és 1 piros az El Clásicón

Off

2-2-es döntetlennel ért véget vasárnap este a Barcelona és a Real Madrid voltaképp tét nélküli, de így is nagyon feszült szuperrangadója. 2018_05_07_el_classico

I. félidő:

A már bajnok Barcelona a 11. percben vezetést szerzett a Camp Nouban: Messi indítása után Sergi Roberto jobb oldali beadása találta meg az ötösél egyedül érkező Luis Suárezt, aki a remek akció végén, kapásból a bal alsóba lőtt (1–0).

Nem sokat váratott magára az egyenlítés sem, a 15. percben Kroos-Benzema-Ronaldo volt a labda útja, utóbbi közelről kotort a hálóba, megszerezve a Real 400. gólját az El Clásicók történetében. A portugál bele is sérült a góljába (Piqué pakolt oda neki), de az első félidőt végigjátszotta a klasszis. És voltak is még lehetőségei, egy ízben például Ter Stegennek kellett bravúrt bemutatnia kísérleténél.

A félidő zárásaként a már addig is öt sárgát kiosztó Alejandro Hernández játékvezető piros lappal jutalmazta Sergi Roberto nyaklevesét, amit Marcelónak osztott ki. 1-1-gyel fordultak a felek.