Szenzáció! – kikapott a címvédő…

Off

Az első félidőben lefocizta a németeket Mexikó…

2018_06_18_

…, a másodikban pedig hiába nyomott óriási erővel a 2014-es győztes, nem tudta bevenni az utolsó félórában hősiesen védekező közép-amerikaiak kapuját. Lozano találata döntött.

I. félidő:

Nagyon meglepte Mexikó a németeket az első percekben, majd az egész első félidőben is. A közép-amerikaiak valósággal átrohantak a középpályán, a széleket is remekül játszották meg, többször is veszélyes szituációt kialakítva a kapu előtt.

Hernández még eltéblábolt egy lehetőséget, Lozano már nem: egy remek visszacsel után lőtte ki a jobb alsót a 35. percben (0-1).

Válaszként Kroos 28 méteres szabadrúgása Ochoát is érintve csattant a felső lécen. Mexikói vezetéssel zárult a remek első félidő.